piątek, 29 marca 2013

Słodkości dla gości

Wszędzie, gdzie bym do Was nie zajrzała, tam pisanki i świąteczne dekoracje. 
Ale ja, zanim udekoruję swoje mazurki, upiekę odświętny chleb i pomaluję pisanki, zapracowuję swój stres z powodu, że dzieci poza domem. Niestety...
W zasadzie ten stres zagryzam słodyczami.


P.s.1. Czy do Was też dotarło, dlaczego wiosna nie chce przyjść? Podobno zimie jest u nas tak dobrze, że ani myśli pani wiośnie miejsca ustąpić. Tak powiedział pewien pan w TV. Cham i swołocz - ten wypomadowany mądrala. Choć zima też cham i swołocz.
I choć wiem, że nie zabija się posłańca, który nosi złe wieści, to jednak mam pytanie/prośbę: czy Statystyczna-Polka-Frakcja-Dolnośląska może prosić  jakąś Statystyczną-Polkę-Frakcja-Stołeczna, żeby ta w imieniu tej pierwszej wybrała się do siedziby na Woronicza i przygrzała temu ślicznemu panu z TV między oczy za takie prognozy? Może mu się odechce i, skoro tylko zdejmie z twarzy opatrunek, wygłosi jakieś lepsze wiadomości w sprawie naszej aury.

Z góry dziękuję.

P.s.2. Poszewki dostępne w sklepie na Allegro.

5 komentarzy:

 1. Sie da zrobić !
  Tylko ten padający śnieg trochę utrudnia dotarcie ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Słodko musi się spać na takich podusiach :) Skąd u licha wzięłaś taką tkaninę??
  PS. Ja to bym z takimi prośbami na 'piśmie' uważała - CENZURA patrzy, internetowe ślepia głodnych służb o nienadających się do wypowiedzenia nazwach tylko czeka by zapukać do naszych drzwi i ukarać przykładnie z zastosowanie wielkich liter w poście z dnia takiego i takiego ;p.

  Ja na zimę wiosną mam 2 sposoby. Nie oglądam prognozy pogody (nie mam telewizji) i regularnie oglądam "Wulkan" z Tommy Lee Jonsem. Natomiast absolutnie zakazane jest oglądanie "Pojutrze" - ten film aplikuje się przy temperaturze powyżej 30 stopni :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Damia, cenzurę to ja mam na co dzień...
   A tkanina? Kupiłam tylko kawałek, choć pewnie gdyby była taka możliwość, kupiłabym całą belkę. Ten kawałek pozwolił na uszycie tylko tych czterech poszewek, niestety.
   Pozdrawiam :)

   Usuń
 3. SP Frakcja stołeczna chętnie wyruszy na akcję. Tylko nie wiem do którego pana dotrzeć bo TV ostatnio w ogóle nie oglądam. W lutym zapowiadali wiosnę w połowie marca...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak z nazwiska to ja też niestety nie znam, bo również włączam to ustrojstwo raz od wielkiego dzwonu. Z rysopisu mogę jedynie.

   Usuń