niedziela, 17 lutego 2013

Dłonie jak motyle. Albo odwrotnie


Pamiętam z czasów, gdy jeszcze żyłam w tamtym mieszkaniu i w tamtym życiu, jak zadzwoniła pewna ciotka i w potoku słów do maminego (teściowinego) ucha podała sensację, że u niej na kuchennym oknie usiadł motyl większy od dłoni. Jako że ja za granicą byłam pierwszy raz dopiero w klasie przedmaturalnej, a i to na piechotę i w zimie, więc jakby mało się liczy, a potem jeszcze jedynie u różnych naszych sąsiadów, a najdalej na południu to tylko w Chorwacji i we Włoszech - żadnych tropików nie zaliczyłam. Tak więc i motyli tych rozmiarów widzieć nie miałam okazji. A taka jestem, że jak nie zobaczę, to nie uwierzę. Zakrzyknęłam więc wtedy głośno, żeby cioteczka z drugiej strony globu usłyszała:
"Co też ciotka bierze i w jakich dawkach, bo ja też chcę zobaczyć takie motyle."

A teraz proszę: bez wspomagania zewnętrznego. Jedynie siłą rąk. Mam swoje motyle - większe od dłoni nawet. Postanowiłam nie sprzedać, a zachować sobie na własną, nowiutką, niewygniecioną kanapę.8 komentarzy:

 1. Piękne są - wspaniała ta tkanina! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. I bardzo dobrze, zachowaj dla siebie bo są tego warte! pozdr magda

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładne, materiał cudowny:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo pięknie wyszły te poduszki .Materiał rewelacyjny:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna tkanina czy jest też wersja z niebieskim?:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Serdecznie zapraszam po wyróznienie :-) i gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 7. Rewelacyjne poduchy. jak kupie sobie nowa kanape - a mysle, że niebawem - to zgłosze sie do Ciebie po takie same. Moge?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety, nie mam już tej tkaniny. Była tylko raz i to niewielki kawałek. Ale rozglądam się za takimi cały czas. Jak coś znajdę, dam znać :)

   Usuń